1 2 >

 

 

Arai Kask

Arai Kasklar , JD Power müşteri memnuniyet sıralamasında 10 yıllık rekor bir müşteri memnuniyeti ile en yüksek puanlı Japon kask üreticisidir. 1926 yılında Hirotake Arai tarafından şapka yapımcısı olarak kurulan Arai Kask Markası, Arai'yi daha iyi hale getirmek fikri ile dünyadaki bir numaralı kask olma yolunda adımlar atmaya başladı.

“Bir Numara” olmak çok farklı yorumlanabilir; En çok satılan kask olmak, en çok kar elde edilen kask olmak, en çok yarış şampiyonluğu olan kask olmak gibi fakat Arai Kask bu düşüncelerden sıyrılarak daha fazla koruma ve güvenlik sağlayan kask olma amacını kendine ilke edindi. İlkesi üst düzey koruma olan Arai kasklarını, günümüzde Maverick Vinales, Jonny Rea ve Sebastian Vettel dahil olmak üzere, motosiklet ve araba yarışlarındaki en yüksek profilli yarışçılar tarafından kullanılmaktadır.

Arai Kask Modelleri

Arai Kask modelleri, işlevselliği, güvenliği ve teknoloji ile tasarımı bütünleştirerek, 1926 yılından bugüne el yapımı kask üretmektedir. Arai motosiklet kaskları kullanım açısından hem sokağa hem de yarışlara uygun kask modelleri üretmektedir.

Günlük kullanıma uygun modeller: Arai RX-Q, Signet-Q, Vector 2, Defiant, CT-Z, XC and XD-4 olarak sıralanmaktadır. Yarış kaskı için ise Arai Corsair V dünyadaki en iyi yarış kaskı olarak öne çıkmaktadır. Arai motor kaskları yıllardan beri motosiklet sevdalılarının rahatlığı ve güvenliğine odaklanmaktadır.

Bu sebepten ötürü malzeme kalitesini her zaman ön planda tutarak üretim yapmaktadır. Arai Kasklarının astar ve yanak koruyucuları çıkarılabilir yapıda olması kaskın iç temizliğini oldukça rahat hale getirmektedir. Arai RX-7 GP, Chaser V, Axces 2, Tour X4, Rebel, Quantum ST modellerini, buğu camı ve vizör gibi kask aksesuarlarını Arai Resmi Distribütörü Mototaş mağazalarından ve web sitesinden temin edebilirsiniz.

Arai Kask Fiyatları ve Yorumları

Arai kask fiyatları ortalama 4.000 TL ile 6.000 TL aralığında değişmektedir. Orijinal olmayan ve 2.el kasklara dikkat etmek siz değerli müşterilerimizin en önemli kriteri olması gerekmektedir. Orijinal Arai Kask modellerini Distribütör bayi Mototaş'tan temin edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Orijinal Arai Kask Nasıl Anlaşılır ?

Sahte kasklar tüm motosiklet kullanıcılarının dikkat etmesi gereken bir tehlikedir! Peki Orijinal Arai Kasklar nasıl anlaşılır ? Kaskların üzerindeki Arai logosu ve mektup yazı tipiyle '' Arai '' yazısına dikkat ediniz. Resmi ve orijinal bayi olarak adlandırılan web sitelerinden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.

Çevrimiçi alışveriş yaparken lütfen dikkatli olun; fiyatlar çok düşükse ve / veya web sitesi adresi garip görünüyorsa ürünü almayın. Orijinal Arai kaskları sadece Arai yetkili satıcıları tarafından satılmaktadır. Arai yetkili satışcılarını Arai Resmi Sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Orijinal Arai kaskları mavi çizgili beyaz karton kutularda paketlenmektedir. Kutular arasında bir bez Arai kask çantası, bir kullanıcı el kitabı ve küçük bir yağlama maddesi bulunmaktadır. Kask çene kayışı üzerinde bir uyarı etiketi vardır. Bazı orijinal Arai kaskları bir Max Vision Visor / Max Vision PSS Visor ile birlikte gelir ve bir Pinlock lensi de içerebilir. Sadece Orijinal Arai kaskları Arai 5 Yıllık Sınırlı Garanti kapsamındadır.

Neden Arai Kask'ı Mototaş'tan Almalıyım?

Mototaş'ta en geniş Arai kask modelleri ve seçeneklerini en ucuz ve orijinal şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kask ve Motosiklet Aksesuarları seçerken tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduran, geniş bir Motor Kaskı ve Motor Aksesuar seçkisi hazırladık. Güvenliğinizden asla ödün vermeyen ve %100 orijinal Kasklar titizlikle seçildi.

Agv, Arai, Mds, Dainese, Diesel gibi onlarca markanın sunduğu modeller arasından oluşturulan bu koleksiyon sizin güvenliğiniz ve rahat sürüşünüze destek olması için tasarlandı. İş yerine giderken, günlük sürüşlerinizde, profesyonel kullanımlarınızda konforunuzu ve güvenliğinizi sağlayacak tüm motosiklet aksesuarları size büyük bir kolaylık ve güvenlik sağlayacak.

Bu ürünleri değerlendirirken seçtiğinizin modelin size en yüksek güvenlik ve konforu, sade bir şekilde sağlamasını amaçlıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından sipariş alan ve İstanbulda 2 adet mağazası bulunan Mototaş bayimizdeki ürünlerimizi incelemeniz için sizi bekliyoruz. Online mağazamız ve mağazalarımızda tüm sorularınıza cevap vermek ve tüm alternatifleri size en yakından göstermekten büyük bir keyif duyacağız. Uygun fiyatlar, kargo,değişim ve iade avantajları Mototaş’da sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR