13.159 TL KDV Dahil
16.449 TL KDV Dahil
7.775 TL KDV Dahil
9.719 TL KDV Dahil
1 2 3 >

Kapalı Kask Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Motosikletler şehir içinde ve uzun yolda pek çok avantajı olan ve keyifli ulaşım araçlarıdır. Şehir içinde günlük hayatımıza pratiklik katması amacı ile kullanabileceğimiz gibi uzun mesafelere uygun modelleri ile de konfor sunarlar.  Tüm ulaşım araçlarında ve aktivitelerde olduğu gibi motosiklet kullanımında da kendine özel koruyucu ekipmanlar mevcuttur. İster motosikletinizi yalnız kullanın isterseniz yanınızda bir kişi olsun güvenliğinizi arttırmak için mutlaka bu ekipmanları kullanılması gereklidir.

Bu ekipmanların sıralaması içerisinde motosiklet kaskı en önemli olanlardandır. Kapalı motosiklet kaskları bilinenin aksine dört mevsim kullanıma uygun yapısı ile ister kış aylarında isterseniz yaz aylarında motosiklet kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yolculuk sunar. Standartlara uygun ve kaliteli malzemeler ile üretilmiş kapalı motosiklet kaskları konforunuzu, görüş açınızı etkilemez baş ve boyun bölgenizi olası kazalarda darbelere karşı korur. 

 

Kapalı Kask Fiyatları

Kapalı kask tercihinizi yaparken kullanılan malzeme, modülerlik, iç yapısı, kemer bağlantı sistemi, kabuk yapısı, havalandırma, vizör ve ağırlık gibi pek çok farklı ürün özelliği içerisinde fiyat ve performans olarak sizlere en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kapalı kask tercihinizi yaparken doğru özellik seçimleri uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ekipman sahibi olmanızı sağlar. Doğru kapalı kask seçimi sayesinde fiyat kalite dengesi optimum değerde gerçekleşir ve uzun yıllar kask arayışına gerek kalmaz. nuda ne kadar iddialı olduğumuzu daha net bir şekilde göstermektedir.

Kapalı Kask Modelleri

Motosiklet kullanıcılarının en önemli ekipmanlarından olan kapalı kasklar belli başlı özellikleri ortak olmakla beraber pek çok farklı tasarımlarda ve modellerde bulunuyor.  Kapalı kask modelleri, daha üstün bir koruma sağlamak için tüm baş ve yüz bölgesini koruyacak şekilde tasarlanmıştırlar. Ayrıca modeller  Fkadın ve erkekler için gerek çizgiler, gerek renkler gerekse üzerinde yer alan desenler ile estetik anlamda da farklılıklar gösteriyor.  Yüksek kaliteye sahip AGV, ARAI ve Zeus motosiklet kasklarının kullanım ömürleri uzundur ve malzeme kalitesi ile sizi olası kazalarda darbelerden daha iyi koruyarak ciddi yaralanmaların önüne geçer. Motosiklet kaskı tercihinizi yaparken, distribütör firma garantisi, orijinal ürün, satış sonrası destek, tüm sorularınızın cevaplarını alabileceğiniz yetkin teknik ekip ve 9 aya varan taksit imkânı ile Mototaş’ın 32 yıllık tecrübesine güvenebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR