2.750 TL KDV Dahil
4.259 TL KDV Dahil
2.250 TL KDV Dahil
3.519 TL KDV Dahil
1

Motosiklet Termal Kıyafetler

Motosiklet hem hobi hem de ihtiyaca binaen kullanılan bir ulaşım aracıdır. Bu ulaşım aracını kullanmak diğerlerine göre çok risklidir. Eğer kurallarına göre kullanılmaz ve gerekli önlemler alınmazsa yapılan kazalar ciddi kayıplara mal olabilir. Çünkü motosiklet her tarafı açık bir araçtır. Otomobiller gibi bir kaporta tarafından muhafaza edilmez. Bu da insanların risklerini artırır. Motosiklet kullanırken önlem kıyafetle başlar. Motosiklet termal giyim ürünleri uygun ve kullanılması durumunda oluşabilecek hasarlar milimize edilir. Bu kıyafetler sadece kaza anı düşünülerek kullanılmamalı.

Motosikletin her tarafı açık olduğu için yapılan hızla birlikte sert bir rüzgâr oluşur. Bu da insan için el ve ayaklarda üşümelere yol açar. Bu üşümelerin önüne geçmek için motosiklet termal giyim kullanılmalıdır. Bu iç giyimler özel olarak amacına uygun bir şekilde yapılırlar. Motossiklet iç giyim kıyafetleri insanların korunmak için giydiği kıyafetlerin altından üşümemek ve hasta olmamak için giyilen kıyafetlerdir.

Motosiklet İç Giyim Seçimi

Motosiklet termal giyim tasarımları yapılırken insan vücudunun ısı dengesi ve nem düzeyi dikkatte alınarak yapılır. Bu iç giyimlerde kullanılan malzeme özenle seçilir. Sürücüyü rahatsız etmemesine dikkat edilir.

Çünkü rahatsız olan bir sürücü dikkat dağınıklığı yaşayabilir ve kazalara davetiye çıkartır. Motosiklet kullanacak sürücülerin kıyafet konusunu hem kendileri hem de trafikte ki diğer sürücüler için ihmal etmemelidir. Bu kıyafetlerin kullanılmaması durumunda sürücü dikkat dağınıklığı yaşayıp trafikte insanların ve kendinin canını tehlikeye atar bu yüzden sürücüler bu kıyafetleri trafikte giymelidir. Bu kıyafetler insanın vücudunda rüzgardan dolayı oluşabilecek birçok yarayı önlemektedir.

Motosiklet İç Giyim Özellikleri

Motosiklet iç giyim kıyafetleri genellikle sentetik malzeme kullanılır. Sentetik kumaşlar terleme ile vücuttan atılan sıvının tenden uzaklaşmasına yardımcı olur. Bu da sürücüye daha konforlu bir sürüş sağlamaktadır. İç giyim bu işlevinin yanında sürücünün vücut ısısının korumakta ve sürücünün hız ile birlikte oluşan rüzgârdan üşümesini engellemektedir.

Motosiklet sürücüleri için kıyafet çok önemlidir ve bu önem iç giyimle başlar.  İç giyim insanların rahat bir şekilde motosikletlerini kullanmasını sağlar. Çoğu motosiklet yarışlarında sürücüler bu kıyafetleri tercih ederler. Bu kıyafetlerin kullanılması insanların motosiklet üzerlerindeki dikkat dağınıklığını engellediği gibi insanların normal araba kullanırken nasıl rahat ediyorlarsa o rahatlığı almaları sağlanır. Bu yüzden bu kıyafetler birçok profesyönel sürücü tarafından kullanılmaktadır.

Motosiklet İç Giyim Özellikleri ve Fiyatları

Bu tür motosiklet iç giyim ürünleri alınırken araç üzerinde yapacağınız hareketleri engelleyecek kadar dar kıyafetler alınmamalıdır. Alınması durumunda araç üzerinde yapacağınız hareketleri yapamayıp ya da tam yapamayıp kazaya sebep olabilirsiniz bu kazalar motosiklet sürücüleri için ölümcül sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunun dışında bu kıyafetler alınırken kaliteleri sağlamlıkları kontrol edilmelidir aksi takdirde bu kıyafetler uzun ömürlü olmayıp kısa süre içerisinde yırtılıp söküleceklerdir.

Bir diğer husus ise vücudun alerjisine göre kıyafet seçmektir. Bazı insanların çeşitli şeylere alerjileri olabileceği gibi sürücülerin de alerjilerinin olup olmadığı  kontrol edilmeli buna uygun bir kıyafet seçimi yapılmalıdır. Aksi takdirde bu alerji trafikte kendini gösterip sürücüyü zor durumda bırakabilir.Motosiklet iç giyim özellikleri ve fiyatları konusunda detaylı bilgilere motosiklet iç giyim kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR