Motor Çantası

Motosiklet kullanıcıların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan motor çantası, eşya ya da evrakların taşınmasında çok kullanışlı bir çantadır. Motosiklet kullanırken yanınızda eşya taşımak ve onları düşmemesi için sürekli kontrol etmek, dikkat dağılmasına ve ani kazalara neden olabilir. Motor çantası ile eşyalarınızı ve evraklarınızı güvenle istediğiniz yere taşıyabilmenizi sağlayarak işinizi kolaylaştırır. Motor çantası çeşitlerine internet sitemizden ulaşabilir gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Motor Çantası Modelleri

Seyahat halindeyken, eşyalarınızı anahtar ile kilitlenebilir motor çantası ile taşıyarak dikkattiniz dağılmadan daha rahat bir şekilde yolculuk edebilir ve eşyalarınızın da güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarsınız. Açık hava yolculuklarına uygun malzemelerden üretilen motorcu çantalarının birçok farklı renk ve modellerde ürünleri bulunmaktadır.

Motor çantası, kitleme ve sağlam monte edilebilme özelliğiyle adeta bir motosiklet bagajı gibi görev görüyor. Bu kullanışlı ve taşınabilir çantalar motosiklet kullanıcıları tarafından çok tercih ediliyor.İnternet sitemizden değişik renk ve modelleriyle size en uygun olanını kendi zevkinize göre satın alabilir veya çok sevdiğiniz motosiklet kullanan birine hediye edebilirsiniz.

Motor Çantası Fiyatları

Motosikletlerin arkasına veya yanına monte edilebilen çantalar ve sırt, bel ve bacak çantaları olmak üzere bir sürü alternatif bulunmaktadır. Sırt ve beldeki çantaları kemer sayesinde daha rahat taşınabilir. En çok tercih edilen motorcu çantaları, motosiklete her iki yandan monte edilebilen çantalardır çünkü bu sayede aracın dengesi daha iyi korunur. Uygun fiyatlarla saın alabileceğiniz motor çantası ürünleri internet sitemizde yer almaktadır.

Sadece taşıma ve depolama ihtiyacı için motor çantası almak isteyenler düz ve sade modelleri tercih edebilirler. Ya da sadece renk ve modeline göre seçerek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Motor çantası alırken tüm ürünlere aynı anda göz atarak inceleyebilir ve ihtiyacınıza göre bir ürünü tercih edebilirsiniz. Motosikletin depo üzerine monte edilebilen çanta modelleri de bulunmaktadır.

Çantanın kilitlenebilir olma özelliği ile eşyalarınızı olası hırsızlık olaylarından koruyabilirsiniz. Çizilmelere karşı dayanaklı olan motorcu çantaları ayrıca su geçirmez özelliği de bulunmaktadır; bu sayede yağmurlu havalarda çantanızda taşıdığınız eşya ve evraklarınızı daha iyi bir şekilde koruyabilirsiniz.

Motor Çantası Modelleri ve Fiyatları

Deri ve klasik plastik malzemelerden elde edilen bu motor çantası motosiklet kullananlar için çok önemli fonksiyonları vardır. Bazı motosikletler çok küçük bir yapıya sahip olduğundan bu motor çantası kullanıcıların çok işine yarayacaktır. Ayrıca motosiklet araçlarının renk ve aksesuar uyumuna göre de bu çantalar seçilebilir ve araçla bütünleşerek bir takım şeklinde kullanılabilir.

Aldığınız motor çantası motosiklet kullanırken hareket kabiliyetinizi engellememesine de çok dikkat etmelisiniz. Rahat ve kolay taşınabilir olmasını göz önünde bulundurarak sizin için en tarz olanı satın alabilirsiniz. Ayrıca bu çantalar güneş, yağmur ve rüzgara karşı dayanaklı ve dirençlidir. Marka, model ve özelliklerine göre fiyatları değişmekte olan motorcu çantaları sizin ve sevdiklerinizin daha rahat bir yolculuk geçirmesini kolaylaştırır. Bütün bu modellere uygun fiyatlarla internet sitemizden ulaşabilir güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR