Agv K1 S Dreamtime Kapalı Kask (AGV-18394001.012)

Marka : Agv
Fiyat : 11.590 TL(KDV Dahil)
 
 

AGV'nin MotoGP™ deneyimine dayanan, günlük yaşamın zorluklarıyla yüzleşecek stil ve konfor .

 

DAHA GÜVENLİ

AGV Extreme Safety yapı protokolü, K1 S'nin en yeni uluslararası standartların gerekliliklerini aştığı anlamına gelir. Aslında K1 S, ECE 2206 homologasyonu için gerekli testleri çok iyi bir şekilde geçerek onu daha da güvenli hale getiriyor.

 

TÜM BOYUTLARDA KORUMA

Kabuk yüksek dirençli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Her türlü darbeye karşı maksimum koruma sağlamak için çok yoğunluklu EPS'den yapılmış 2 boyutlu dış kabuk ve 4 boyutlu iç kabuk.

 

YARIŞ DÜNYASINDAN DETAYLAR

Kaskın profili, köprücük kemiği ile darbe olasılığını sınırlayacak şekilde tasarlanmıştır ve çift D kapatma, yüksek kaliteli ve çok güvenli tutma sistemi, pistte kullanılanla aynı tipte sabitlemedir. AGV tarafından K1 S için de getirilen yarış standartları.

 

PANORAMİK VİZYON

Çizilmeye dayanıklı Ultravision vizör, 190° yatay görüş alanını garanti eder, böylece engelleri daha erken ve daha iyi görebilirsiniz. En yağışlı ve en soğuk günlerde bile maksimum görünürlük sağlamak için Pinlock Max Vision 70'i kurmak da mümkündür. 5 konuma ayarlanabilen vizör, kask içindeki hava akışını ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza olanak tanırken, Ekstra Hızlı Çıkarma Sistemi, vizörün değiştirilmesinin kolay ve pratik olduğu anlamına gelir.

 

TÜM ROTALARDA MÜKEMMEL HAVALANDIRMA

Termoregülasyon sistemi dışarıdan gelen hava ile içerideki havanın değişimi sayesinde maksimum verimde çalışır. Rüzgarlık, hava devridaimini ve dolayısıyla kask içindeki termal konforu iyileştirmek ve artırmak için yeni tasarım ve çift arka aspiratörle rüzgar tünelinde tasarlandı.

 

HER GÜN İÇİN KONFOR

Tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir iç kısım. K1 S'in giyilip çıkarılmasını kolaylaştıran serin ve yumuşak iç malzeme. DrySpeed ​​malzemesinden yapılmış iç astar, teri rekor sürede emerek yüzün her zaman kuru kalmasını sağlar. Mümkün olan en iyi uyum için burun koruması ve rüzgar koruması dahildir.

  

Yeni AGV kaskı içinizdeki yarış ruhunu uyandırır, böylece günlük zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. K1 S, AGV'nin MotoGP deneyiminden doğan, her pistte çok yönlü kullanıma uygun yol kaskıdır. Yüksek mukavemetli termoplastikten yapılmış kabuğun aerodinamik şekli, yarış deneyimi sayesinde oluşturulan ön hava girişleri ve rüzgar tünelinde geliştirilen yeni aero spoyler, spor kullanımda performansı en üst düzeye çıkarır ve yüksek hızlarda bile stabilite sağlar. Çizilmeye karşı dayanıklı Ultravision panoramik vizör, çevreyi tam olarak incelemek için daha geniş bir yanal ve dikey görünüm sunar. Yumuşak, çıkarılabilir ve yıkanabilir Dry-Comfort astar sayesinde tavizsiz konfor. AGV Extreme Safety tasarım protokolü sayesinde K1 S, katı ECE 22.06 standardının gereksinimlerini çok aşıyor. AGV K1 S aynı zamanda haberleşme sistemlerinin kurulumu için de hazırlanmıştır.

Özellikler:

Entegre spoyler

Kuru-Konforlu kumaş

Gözlük kullananlar için özel olarak tasarlanmış uyum

Geleneksel iletişim sistemine hazır

Çıkarılabilir ve yıkanabilir astar

Çıkarılabilir burun koruması ve rüzgar deflektörü

2 arka havalandırma ve 5 ön havalandırma

Ayarlanabilir havalandırma delikleri

Mikro açılma sistemine ve 190° yatay görüş alanına sahip çizilmeye dayanıklı vizör, Pinlock ön işleme tabi tutulmuştur

Çok kademeli vizör mekanizması

Patentli hızlı bırakma sistemi mekanizması

EcE 22-06

2 kabuk boyutu

4 boyutta 4 yoğunluklu EPS

Köprücük kemiği koruma profilli kabuk

Yüksek dirençli termoplastik

Çift D halka kapatma

İlk kabuk boyutunda 1500g

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR