Agv Kask Pista GP RR Mono İridium Carbon Kapalı Kask (AGV-18356002.012)

Marka : Agv
Fiyat : 61.390 TL(KDV Dahil)
 

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

İmkansızı mümkün kılmak

Pista GP RR'nin her detayı sıra dışı performans için tasarlandı. İşlenmiş malzemelere ve yepyeni teknolojik çözümlere yönelik titiz araştırmalar, üstün koruma sağlar. Aynı şey MotoGP™ sürücülerine de garanti edilir. Fark yok. %100 karbon fiber kabuk, metal alaşımlı hava delikleri, inanılmaz derecede azaltılmış vizör mekanizmaları. İmkansızı mümkün kılan bir güvenlik seviyesi.

 

AERODİNAMİK, KARARLILIK, HIZ

Hava almak için havayla modellenmiştir

Şekli havayı delip geçiyor; her ayrıntı onun direncini yenmek için tasarlandı. Karakteristik kama çene koruması, kabuğun üstüne oyulmuş aerodinamik kanallar, kanatlı profilli metal alaşımlı hava delikleri ve kaskın dinamik ağırlığını ortadan kaldırmak ve giysinin aerodinamik tümseğiyle sinerji içinde hareket etmek için tasarlanmış spoiler. Mükemmellik ayrıntılarda gizlidir. Ve bunların hepsi rüzgar tarafından modellenmiştir, böylece sürücü tüm sınırların ötesine uçabilir. 

 

KONTROLÜN GÜVENİ

Rekor kırmak için tasarlandı, efsane olmak için doğdu

Kontrol bir savaşçı için her şeydir. Tamamen kişiselleştirilmiş iç mekan, son derece hafif ve nefes alabilen malzemeler, entegre hidrasyon sistemi, optik sınıf 1 Ultravision vizör: sürücüye mutlak güven ve farkındalık verecek şekilde üzerinde önemle durulan ayrıntılar. Zihin yalnızca yola odaklanmıştır. Yeni rekorlar kırmanın ve efsane olmanın mükemmel huzuru.

MotoGP™ için tasarlanan kask artık her sürücüye sunuluyor. Pista GP RR, dünya şampiyonlarının yarışlarda kullandığı AGV kaskının tam bir kopyasıdır . Bu nedenle , kafanın tehlikeli bir şekilde bükülmesine karşı bile mümkün olan en yüksek koruma seviyesini belgeleyen yeni FIM homologasyonunu almıştır . Özel AGV Extreme Safety tasarım protokolü sayesinde Pista GP RR , katı ECE22.06 homologasyonunun gerekliliklerini zaten aşmaktadır . Her ayrıntı üstün performans sağlamak üzere tasarlanmıştır. %100 karbon fiberden yapılmış Extreme Carbon kabuk, olağanüstü hafifliği garanti eder , bu da giymeyi zahmetsiz hale getirir. Şekilleri ve metal hava delikleri rüzgar tünelinde incelendi ve AGV sporcuları tarafından, aynı zamanda arka PRO Spoiler'ın yenilikçi profili sayesinde, yüksek hızlarda en iyi aerodinamik nüfuzu ve en yüksek stabiliteyi sağlamak amacıyla test edildi . 5 mm kalınlığa sahip Optik Sınıf 1 Ultravizyon vizör , koruyucunun ayrılmaz bir parçası olup 190° panoramik görüşe ve 85° dikey görüşe olanak tanır. Bu, sürücünün pisti, rakipleri ve engelleri, çerçeveye sıkışmış yarış pozisyonunda bile herkesten önce daha net görmesi anlamına gelir. Özel 360° Adaptif Uyum sistemi, iç mekanın tamamen kişiselleştirilmesine olanak tanıyarak sürücüye başın üst kısmı, ense ve yanaklar için ideal kalınlığı seçme olanağı verir. Bu temel konfor düzeyi, sürücüye hedefinden başka hiçbir şeye konsantre olma özgürlüğü vermez. Her ayrıntı kazanma düşünülerek tasarlandı.

DAHİL OLAN AKSESUARLAR

Hidrasyon sistemi

İç mekan kişiselleştirme kiti: üst taç yastığı, arka taç yastığı, yanak yastıkları

Yırtma kiti

Havalandırma kapakları

AERODİNAMİK

Ayrılabilir PRO Spoiler

Yarış kıyafeti donanımı

İÇ MEKANLAR

2Dry: anında ter emilimi

360° Uyarlanabilir uyum

3 parçalı uyarlanabilir taç yastığı uyumu

Yanak pedleri güvenlik serbest bırakma sistemi

Yanak pedleri: Yüksek hızda bile yumuşak ve sağlam uyum için Shalimar kumaş

Taç yastığı: elastik ve nefes alabilen mikrofiber

Boyun yuvarlama profilini kucaklayan

Microsense: üstün cilt konforu

Boyun rulosu: elastik ve su geçirmez eklere sahip nefes alabilen kumaş

Hassas bölgelerde dikiş yok

Çıkarılabilir ve yıkanabilir iç kısımlar

Çıkarılabilir burun koruması

Çıkarılabilir rüzgar koruyucusu

TUTMA SİSTEMİ

Titanyum Çift D

KABUK

%100 Karbon fiber

4 kabuk boyutu

4 boyutta geliştirilen 5 yoğunluklu EPS

Köprücük kemiği güvenli profili

Dönme ivmelerini en aza indirecek şekilde tasarlanmış kabuk ve EPS yapısı (FIM onaylı)

HAVALANDIRMA

2 arka çıkarıcı

5 ön havalandırma

Metal hava delikleri ve aspiratörler

VİZÖR

%100 Max Vision Pinlock (120) dahil

190° yatay görüş alanı

5mm kalınlık

85° dikey görüş alanı

Çizilmez

Metal vizör mekanizması

Mikro açma sistemi

Optik sınıf 1

Patentli Ekstra Hızlı Çıkarma Sistemi

AĞIRLIK

İlk kabuk boyutunda 1.450 g

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR