Agv Pista Gp R Limited Edition Plk Rossi Winter 2017 Kapalı Kask (AGV-6021A9HY.003.)

Marka : Agv
 • 4 boyutta geliştirilmiş 5-yoğunluklu EPS yapısı ile 4 boyutta tasarlanan %100 Karbon Fiber kabuk. Yapı eşsiz güvenlik performansı ile son derece kompakt ve hafif bir kask sunuyor.
 • Kabuk şekli, aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak ve köprücük kemiğine kanalize edilen çarpma enerjilerinin riskini en aza indirmek için tasarlanmıştır. Arka şekil, yarış pozisyonunda yarış kıyafeti ve rüzgar girişimi en aza indirmek için tasarlanmıştır.
 • IVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 büyük ön havalandırma deliği ve 2 adet arka havalandırma çıkışıyla kullanıcının kafasına hava yönlendiren kabuğun içine oyulmuş. Eşsiz merkezi üst hava girişi, en yüksek hava basıncı noktasında maksimum hava akışını yakalamak için stratejik olarak yerleştirilmiştir. Tüm hava menfezleri ayarlanabilir.
 • Yeni Moto GP, metal hava delikleri geliştirdi, kabuğun önündeki maksimum hava akışını yakalamak ve arka çıkıştaki hava basıncını arttırmak için tasarlanmış yenilikçi dış yüzgeç yapısıyla benzersiz mukavemeti ve korumayı birleştirdi, böylece kask içindeki hava geçiş hızını arttırdı Daha yüksek bir soğutma performansına yol açar. Yeni iç çene kanalları, hava akışını tüm vizör yüzeyinden eşit olarak dağıtır. Havalandırma kapakları kutuya dahildir. Yeni rüzgar tüneli test edilmiş Biplano spoyleri, aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak, CX'i optimize etmek, herhangi bir koşulda yüksek hızda sürme esnasında kaskın stabilize edilmesi için birçok kanat içerir. Biplano spoyleri bir kaza durumunda kasktan ayrılmak üzere tasarlanmıştır, bu sayede daha fazla güvenlik için kaskın yuvarlak şeklini korur.
 • Moto GP, sürücünün fit'i en uygun hale getirmesine ve başın üzerinden kask yüksekliği konumlandırmasını seçmesine izin veren patentli bir yapı ile pistte maksimum performans için tasarlanmış iç mekan geliştirdi. Üst düzey binicilerle geliştirilen boyunlu silindir, kolay giriş, maksimum havalandırma ve uyarlanabilir uyum sağlar. Kasanın içine uyum sağlaması için, sürücüye farklı kalınlıkta taç yastığı ve yanak pedleri ekler dahildir. Çıkarılabilir burun koruyucu ve rüzgar koruyucusu.
 • Kaskın iç kısmı, hassas alanlarda herhangi bir dikiş olmadan en yüksek sürüş konforunu sunmak için tasarlanmıştır. Tüm parçalar kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.
 • Roll Boyun silindiri: Hafif yapıda maksimum hava geçirgenliğini garanti etmek için 2 yollu streç nefes alabilir kumaş, dayanıklı performans için yüksek mukavemetli Nabuk uçları.
 • ○ Yanak pedleri: Sanitized® (antibakteriyel koruma), 2Dry (nem esnekliği) ve Microsense (üstün cilt rahatlığı ve aşınma direnci) ile yumuşak ve yumuşak Shalimar kumaş.
 • ○ Tepe ped: Kontrol pedleri için listelenen aynı tedavilere sahip Elastik Mikro.
 • Yeni Patentli yanak pedleri güvenlik sistemi, kaza durumunda rahatça yanak pedlerini çıkarmak için tasarlanmıştır.
 • Moto GP, kask içinde bulunan ve kanalın çene içine yerleştirilen iç tüpler ile düz tüp yerleştirme ve sürme valfi için geliştirilmiş hidrasyon sistemini geliştirdi. Sistem tamamen çıkarılabilir.
 • % 100 Max Vision Pinlock® (120) anti sis teknolojisine sahip Yeni Sınıf 1 visor, yarış pozisyonu (85 °) ve eşsiz yatay görünüm (190 °) üzerindeki maksimum dikey görünüm için tasarlanmıştır. Visor çizilmeye karşı dayanıklıdır ve palet kullanımında yırtılmaya hazırdır. Kutuya bir koparma kiti dahildir.
 • Patentli Visor Kilit Sistemi (VLS) bir kaza durumunda kazara açılma riskini azaltır: Visor kalınlığı 4 ila 5 mm arasındadır, bir kaza durumunda yüz ve göz koruması artar.
 • Metalden roto-translasyon hareketi ile özel metal vizör mekanizması, vizör ve kabuk arasında tam sızdırmazlık sağlar. Araçlar serbest hızlı vizör serbest bırakma sistemi, vizörün saniyeler içinde çıkarılıp değiştirilmesine izin verir. Mekanizma alanı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle çevresel görünümü ve darbe performansını destekler.
 • Double-D tutma sistemi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR