Arai Profile-V Modern Grey Kapalı Kask (ARK-176.0043)

0,00
Marka : Arai
Fiyat : 3.601 TL(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün
660 TL 'den başlayan taksitlerle

Arai Profile-V Modern Grey Kapalı Kask

Havalandırma:
Tam havalandırma 11 havalandırma noktası ile sağlanır: 5 giriş ve 6 çıkış. İki girişli havalandırma deliği, çift havalandırma deliği ve 3 açılı çene havalandırması, Profile-V’nin iç kısmına soğuk hava akımı sağlar ve sünger hazne havayı emerek gürültüyü en aza indirir. Boyun havalandırması ve tek parça arka hava çıkış noktası havalandırmayı arttırır ve daha iyi sürücü konforu için sıcak havanın çıkarılmasını arttırır.

Dış Kabuk Yapısı: PB e-cLc:
Periferik Kuşaklı e-Kompleks Laminat Yapı (PB e-cLc). Profile-V'nin dış kabuğu, hafif ağırlıklı ve güçlü yapısı için bir Periferik Kuşaklı e-Kompleks Laminat Yapı (PB e-cLc) kullanır; darbeyi en iyi şekilde yayabilmek ve yerde kolayca kayabilmesi için tasarlandı. AR-mat'ı orta katman olarak sübstitüe etmek için yeni malzemeler kullanılmıştır, bu da PB-clc konstruksiyonuyla aynı sağlamlığı korurken önemli bir ağırlık azalması ile sonuçlanmıştır.

Çok yoğunluklu EPS İç Kabuk
Arai, darbe kuvvetlerini yaymak için çok sert bir dış kabuk ve kalan enerjiyi emebilmek için yumuşak bir iç kabuk kullanır. Çok yoğunluklu EPS iç kabuğu, çeşitli alanlarda üç ila beş yoğunluğu tek bir bileşen olarak birleştiren benzersiz bir teknoloji kullanılarak yapılır.

Değişken Eksen Sistemi (Variable Axis System - VAS):
Değişken Eksen Sistemi ile vizör montaj pozisyonu alçaltılır ve her iki şakak bölgesinde ortalama 24 mm'lik alan elde ederek ideal bir pürüzsüz şekil elde edilir. Sonuç olarak, Snell standardının belirlediği test çizgisinden daha fazla pürüzsüz kabuk alanı olmasını sağlar.

Ön Havalandırma - Çift Giriş:
Daha yüksek hava akımı ve daha düşük gürültü seviyesi için tasarlandı.

Ön Havalandırma - Standart Havalandırma Delikleri:
Temiz hava, darbe emici alan ve kabuğun hassas bölgesindeki deliklere ihtiyaç duymadan alın bölgesine girer. Belirli modellerde havalandırma, şakak bölgesine genişletilir.

Ön Havalandırma - Üç Açılı Çene Havalandırması:
Üç açılı çene havalandırması vizörün buğulanmasını engeller ve sürücüye serin ve taze hava sunar.

Arka Havalandırma - Boyun Havalandırması:
İç kısımdan sıcak hava çıkışını artırmayı sağlar ve kaskın alt kısmındaki havalandırma etkisini arttırır.

Arka Havalandırma - Tek Parça Arka Havalandırma Deliği:
Kaskın iç kısmından sıcak hava çıkmasını sağlar ve aerodinamik performansını artırır.

Arka Havalandırma - Yan Havalandırma Delikleri:
Sıcak hava tahliyesini iyileştirmek için düşük hava basıncı üretir. Daha iyi aerodinamik için kabuğa entegre edilmiştir, rüzgar gürültüsünü azaltır ve hızda sarsılmayı önler. İçeride, küçük bir köpük haznesiyle havalandırma performansını düşürmeden aşırı gürültüyü emmeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Vizör: De-Mist seçeneğine sahip VAS Max Vision Visor:
VAS MAX Vision koruma, her mevsim ve her türlü sürüş için daha iyi görüş sağlamak için üretilmiştir.

Vizör: Yeni zırh mandal sistemi:
Formula 1 kasklarından ilham alınan, tamamen değiştirilmiş 3D hareketli yeni vizör kilitleme mekanizması.

İç Kısım: Yanak Pedleri/ Kulak Kapakları:
Modele bağlı olarak, yanak pedleri, kulak kapakları veya tüm iç kısım kolayca çıkarılabilir. Tüm parçalar (değiştirilebilir veya değil) ılık su ve hafif sabunla temizlenebilir. Temizledikten sonra iyice durulayın ve hiçbir zaman doğrudan güneş ışığı altında veya bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın. Her sürücüye uygun farklı ebatlardaki iç kısımlar mevcuttur.

İç Kısım: Yarı Çıkarılabilir Astar:
Üst dolgu yerinde kalır, ancak astar Velcro ile sabitlenir ve temizlik için kolayca çıkarılabilir.

İç Kısım: Hoparlör Cepleri:
Hoparlör cepleri, konforu ve uyumu etkilemeden hoparlörleri monte etmek için yer sunar. (Hoparlör dahil değildir).

İç Kısım: Yüz Çevresi Sistemi:
Daha iyi oturması ve alt çenedeki konforu arttırması için, Yüz Çevresi Sistemi (FCS) yanak pedinde sıkıştıran ve geri tepen bir köpük yayı desteği ile çalışır, bu da aşırı basınç olmadan gerekli desteği sağlar.

Konfor: Çene Perdesi:
Kaskın dibine takılan yeni çene perdesi, Yumurta şeklini daha da benimsemenize yardımcı olur. Perde, aynı zamanda aşağıdaki çalkantılı havadan havanın içeri girmesini engeller ve FFS'nin egzoz fonksiyonunu artırmak için ağız bölgesinden daha fazla hava çekerek negatif basıncı artırır. Geliştirilmiş hava akımı, gürültüyü daha da azaltır.

Konfor: 5mm Daha Geniş Taban:
Özel kabuk tabanın etrafında 5 mm genişler ve kaskın takılıp/çıkarılmasını kolaylaştırır. (Arai'ye yeni başlayanlar için kask takarken veya çıkarırken ilk "keskinliği" zorlayıcı olabilir.)

Sertifika: ECE 22-05:
Dünya çapında 50'den fazla ülkenin talep ettiği, en yaygın uluslararası kask sertifikası.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
MOTOTAŞ BLOG
 • Dainese The Smart Jacket

  Dainese The Smart Jacket

  Dainese'nin MotoGP™'de kullandığı D-air® airbag teknolojisi artık herkes için...

  İNCELE
 • ARAI Güvenlik Ödülü

  Arai FIM Güvenlik Ödülü

  Arai Helmet, Motosiklet Binicileri İçin Güvenlik Donanımı Üreticisi Olarak İlk FIM Altın Madalyası Aldı

  İNCELE
 • Arai Profile-V

  Arai’den Yepyeni Bir Kask: Profile-V

  Benzersiz, agresif ve canlı tasarımıyla Arai ailesine katılan Profile-V serisi....

  İNCELE

Mototaş - Türkiye'nin Distribütör Motosiklet Aksesuar ve Motosiklet Kask Bayisi

Motosiklet aksesuarları, motosiklet ekipmanları, motosiklet kaskı, motosiklet montu, motosiklet ayakkabıları, motosiklet ekipmanları ve motosiklet koruma ekipmanları ürünleri denildiğinde doğru adres mototas.com.tr!

Güvenli alışveriş, hızlı kargo, profesyonel ekip ve destek hizmeti ilkeleriyle dünyaca ünlü büyük markaların ürünlerine web sitemiz üzerinden ulaşabilir, anında sipariş verebilirsiniz.

1990 yılında kurulmuş olan Mototaş Otomotiv A.Ş. ülkemiz motosiklet sektöründe 27 senesini başarı ile tamamlamış saygın bir kuruluştur. Tüm dünyada ve Türkiye'de satış grafiği yüksek olan ürünlerimizi daha hızlı ve yakından tanımanız amacı ile açtığımız web sitemize hoşgeldiniz!

Dainese, AGV, Arai, Puig, Two Brothers ve Stomp Grip markalarının Türkiye distribütörü Mototaş A.Ş.’dir. Bu markalara ait motosiklet kaskı, motosiklet montu, motosiklet eldiveni, motosiklet ayakkabıları, motosiklet aksesuarları, motosiklet koruma ekipmanları ve motosiklet ekipmanları kategorilerine ait yüzlerce ürüne mototas.com.tr web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz ve uygun fiyat avantajından yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Motor koruma, motosiklet camı, motosiklet konfor ürünleri, motosiklet görsel ürünleri, motosiklet tuning ürünleri, motosiklet multimedya, motosiklet elektronik, motosiklet çantası, motosiklet sırt dayama, motosiklet güvenlik ürünleri, motosiklet brandası, motosiklet çamurluk, motosiklet temizlik ürünleri, motosiklet bakım ürünleri kategorilerinde alışverişin doğru adresi, uygun fiyat ve kalitesiyle mototas.com.tr! Web sitemizin motosiklet aksesuarları sekmesinden ilgili ürünlere ulaşabilir, güvenli ve uygun alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Motosiklet kaskı satın alırken doğru beden seçimi oldukça önemli bir konudur. Kapalı kask, açık kask ve çene açılır kask satın alırken kasın kafanızı tam sarması gerekir. Özellikle kapalı kask satın alırken yanlış beden satın almak bir güvenlik zafiyetidir. Tüm kapalı kask modellerimiz Avrupa Birliği güvenlik standartı olan ECE sertifikalarına sahiptir. AGV kask, Arai kask ve MDS kask alışverişleriniz için uygun fiyat, güvenli alışveriş ve distribütör garantisi ile alışverişin doğru adresi mototas.com.tr

Motosiklet kullanıcıları için belki de karar vermesi en zor motosiklet ekipmanı motosiklet montudur. Motosiklet montu konusunda detaylı beden tablosu ve profesyonel destek ekibi sayesinde size en uygun olan mevsimlik motosiklet montu, yazlık motosiklet montu, kışlık motosiklet montu, dört mevsim motosiklet montu, tekstil motosiklet montu, d-dry motosiklet montu, deri motosiklet montu ve gore-tex motosiklet montu ürünlerini uygun fiyat, distribütör garantisi ve güvenli alışveriş ayrıcalıkları ile mototas.com.tr alışveriş sitemizden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Dainese mont satın almanın en doğru adresi Dainese Türkiye distribütörü mototas.com.tr'dir. Güvenlik konusunda kendini kanıtlamış olan Dainese, sadece dirsek ve omuz sertifikalı değil tamamıyla bütün olarak sertifikalı, yüksek güvenlikli bir motosiklet montu markasıdır.

Motosiklet pantolonu güvenli ve konforlu bir sürüş için vazgeçilmemesi gerek bir motosiklet ekipmanıdır. mototas.com.tr'nin sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde kışlık motosiklet pantolonu, yazlık motosiklet pantolonu, kot motosiklet pantolonu, kevlar motosiklet pantolonu, aramid motosiklet pantolonu, korumalı motosiklet pantolonu, motobike jeans pantolon, fermuarlı motosiklet pantolonu ve yandan fermuarlı motosiklet pantolonu gibi ürünleri rahatlıkla, uygun fiyatlarla ve güvenli alışveriş ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Dainese pantolon satın almak için distribütör garantisiyle ve profesyonel ekibimizle size en uygun ürünü sunmamız için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek.

Motosiklet kullanımı için en hassas konulardan biri kesinlikle motosiklet eldivenidir. Motosiklet eldiveni seçerken mutlaka uygun bedende, konforlu ve sürüş rahatlığınızı bozmayacak eldiven satın almanız gerekmektedir. Dainese eldiven satın almak isteyen motosiklet kullanıcılarının vazgeçilmez adresi mototas.com.tr distribütör garantisi, uygun fiyatları ve güvenilir alışveriş avantajı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Kışlık motosiklet eldivenleri, yazlık motosiklet eldivenleri ve deri motosiklet eldivenleri kategorilerimizi inceleyerek size en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Motosiklet tutkunlarının özellikle sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmez parçaları motosiklet yağmurlukları ve tulum yağmurlukları ürünleridir. mototas.com.tr geniş ürün yelpazesi, uygun fiyatları ve distribütör garantisi ile müşteri memnuniyeti için size uygun motosiklet yağmurlukları ve tulum yağmurluklar, tulum yağmurluk, diz örtüsü, bot yağmurluğu, takım yağmurluk, alt yağmurluk, bot kılıfı, eldiven yağmurluğu, el rüzgarlığı, üst yağmurluk, motosiklet bot yağmurluğu ürünleri için doğru adres.

Motosiklet botu güvenli ve keyifli bir sürüş için vazgeçilmez bir ekipmandır. Güvenlik zafiyeti oluşturmaması adına bu ürünleri seçerken mutlaka uygun beden ve konforunuzu bozmayacak ürünler seçmeniz gerekmektedir. Dainese Türkiye distribütörü olarak sizin için en konforlu, şık, uygun fiyatlı Dainese motosiklet botu ürünlerini sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. mototas.com.tr üzerinden motosiklet botu kategorisine ulaşarak uygun fiyat ve güvenli alışveriş avantajlarından yararlanarak Dainese motosiklet botu, motosiklet ayakkabısı, yazlık motosiklet botu, Enduro bot, deri bot, gore-tex bot ve d-dry bot ürünleri satın alabilirsiniz.

Bütün bu ürünlerden yanı sıra bir motor kullanıcısı için asla göz ardı edilmemesi gereken konu hiç şüphesiz ki motosiklet koruma ekipmanlarıdır. Dainese Türkiye distribütörü olan mototas.com.tr yüksek güvenlikli ve uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip motosiklet koruma ekipmanları, motosiklet dizlik, motosiklet boyunluk, motosiklet bellik, motosiklet sırt koruma, motosiklet sırtlık, motosiklet dirseklik ürünleriyle siz motor sevenlerinde hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat, distribütör garantisi ve güvenli alışveriş için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek!

 • - Motosiklet diz ve dirsek ürünlerinin üretimi,
 • - Motosiklet diz ve dirsek slider ürünlerinin üretimi,
 • - Motosiklet montunda Airbag sistemini kullanımı,
 • - Kompozit koruma ürünü üretimi,

İlk kez Dainese tarafından yapılmıştır.

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Mototaş.com.tr'yi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için tıklanyınız