Puig 3176N Spoiler (PUIG-3176N)

Marka : Puig
Fiyat : 6.362 TL(KDV Dahil)

Artık motosikletinizde yarış aerodinamiği teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Puig Downforce Sport rüzgarlıkları, Kawasaki Racing ekibi tarafından WorldSBK şampiyonluk devrelerinde gerçekleştirilen deneyim ve testler sayesinde geliştirilmiştir. Bu Spor rüzgarlıklar ile nihai yarış dokunuşunu elde edin ve motosikletinizin viraj almasını iyileştirin.

Bu rüzgarlıkların takılması, yüksek hızlarda dengeyi artırır ve ön tekerlekte çekişi kaybettiğinde meydana gelen ve tamamen kontrol kaybına yol açabilen titreme etkisi riskini azaltır. Ayrıca yan kanatçıklar, havayı parçanın içinden geçirerek yüksek hızlarda yön değişikliklerine yardımcı olur. Ön aksta 6 kilograma kadar aşağı doğru bastırma kuvveti oluşturarak güçlü hızlanmalarda tekerlek kayması etkisini de vaat eden bir bastırma kuvveti. Her model için sanal rüzgar tüneli testinin kesin sonuçlarına bakılabilir.

Puig Downforce Sport rüzgarlıkları, aerodinamik alanındaki MotoGP ve WorldSBK'deki en son gelişmeler izlenerek Barselona'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Firmanın ilerlemeleri ve avangart teknolojileri sayesinde, sokak motosikletinizi yüksek rekabetin en iyi yenilik ve özellikleriyle donatabilecek, ayrıca agresif bir estetik sunabilecek ve motosikletinizi geniş yapısı sayesinde zevkinize göre kişiselleştirebileceksiniz. mevcut renk aralığı.

Güvenlik yönetmelikleri dikkate alınarak, yuvarlak kenarlı ve >2 mm yarıçaplı olarak üretilmiştir. Montajı basittir, kaplamanın delinmesini gerektirmez ve kağıt üzerinde verilen ayrıntılı talimatlar izlenerek hızlı bir şekilde monte edilir..

Uyumlu Modeller

KAWASAKI ZX-6R 2019 - 2023

KAWASAKI ZX-6R 636 2019 - 2021

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR