Puig 3571H Smoke Racing Ön Cam (PUIG-3571H)

Marka : Puig
Fiyat : 3.518 TL(KDV Dahil)

Puig yarış ekranıyla motosikletinize her zaman aradığınız spor karakterini sağlayın.

Z-RACING serisi, sürücünüz için konfor ve işlevselliği korurken, motosikletinize göre agresif bir duruşun dengelenmesine dayanır.

Z-Racing ekranlar stoklarından daha aerodinamik olarak verimli olacak şekilde tasarlandı, aerodinamik katsayıdaki (Cx) iyileştirmeleri ve sürücüye aerodinamik korumayı garanti etmek için sanal rüzgar tünelinde tamamen test edildi. Doble yüksekliği sayesinde, gövdenin kaskına ve üst bölgesine çarpan rüzgarı saptırırlar. Bu arada, yan kanallar hava akışını alır ve binicinin omuzlarından hava basıncını azaltmak amacıyla yanlara gönderir.

Aerodinamik koruma gelişimi, orijinal modele göre% 12,7 (ortalama olarak üst gövde yukarıdayken) ve “yarış” konumunda% 61'dir.

Barselona'da, en gelişmiş teknolojilerle, 3 mm yüksek etkili akrilik ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Çok güçlü bir parça, hafif, dayanıklı ve 2 mm yuvarlak kenarlı (Alman TÜV'den güvenlik kontrolünü gerçekleştirerek) buluyoruz. Kalite kontrol sürecinde kullanılan yapay görme sistemi, ekranların müşteriye mükemmel bir şekilde ulaşmasını garanti eder.

Z-Racing ekranlar, motosikletinizi zevkinize göre kişiselleştirmek için çok çeşitli renklerde mevcuttur.

Ekranın yerleştirilmesi, trimler gibi ek parçalar gerektirmez ve her ekran, performanstaki iyileşmeyi ve sürücüye karşı korumayı gösteren derinlemesine aerodinamik bir çalışma ile birlikte gelir.

 

 

Uyumlu Modeller

BMW M1000RR 2020 - 2023

BMW S1000RR 2019 - 2023

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR