Puig 7642F Ön Cam (PUIG-7642F)

Marka : Puig
Fiyat : 3.543 TL(KDV Dahil)

Puig'in yarış ekranı ile motosikletinize her zaman aradığınız spor karakterini sağlayın.

Z-RACING serisi, sürücü için konfor ve işlevselliği korurken, motosikletinize uygun agresif bir duruşu dengelemeye dayanır.

Z-Racing ekranları, stok ekranlarından aerodinamik açıdan daha verimli olacak şekilde tasarlanmıştır, aerodinamik katsayısındaki (Cx) iyileştirmeleri ve sürücüye aerodinamik korumayı garanti etmek için sanal rüzgar tünelinde tamamen test edilirler. İki kat yüksekliği sayesinde, normalde kaska ve gövdenin üst bölgesine çarpacak rüzgarı saptırırlar. Bu arada, yan kanallar hava akışını alır ve sürücünün omuzlarından gelen hava basıncını azaltmak amacıyla yanlara doğru gönderir. 

Aerodinamik koruma iyileştirmesi, orijinal modele göre %12,7 (ortalama olarak vücudun üst kısmı yukarıdayken) ve “yarış” konumunda %61'dir.

Barselona'da en ileri teknolojilerle, 3 mm'lik yüksek etkili akrilikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Çok güçlü, hafif, dayanıklı ve 2 mm yuvarlak kenarlı (Alman TÜV'den güvenlik kontrolünü gerçekleştiren) . Kalite kontrol sürecinde kullanılan yapay görme sistemi, ekranların müşteriye kusursuz bir şekilde ulaşmasını garanti eder.

Ekranın montajı, kaplamalar gibi ek parçalar gerektirmez ve her ekran, sürücüye korumanın yanı sıra performanstaki iyileşmeyi gösteren derinlemesine bir aerodinamik çalışma ile birlikte gelir.

 

Uyumlu Modeller

SUZUKI INAZUMA F 2015

SUZUKI INAZUMA F 2016

SUZUKI INAZUMA F 2017

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR